Trening na światowym poziomie

Jeżeli mają Państwo poczucie, że aktualny cykl treningowy jedynie podtrzymuje formę i nie przynosi większego efektu, znaczy to, że należy zacząć korzystać z innych niż dotychczas metod treningowych. Jedną z takich metod jest trening wysokogórski.

Z wyjazdem w wysokie góry wiąże się jednak mnóstwo niedogodności logistycznych oraz duże koszty takiego wyjazdu. Jednocześnie w niektórych dyscyplinach sportowych trening wysokogórski uniemożliwia ćwiczenie zasadniczej dyscypliny (np. piłki nożnej czy biegu przez płotki) skupiając się tylko na wydolności, co może wiązać się ze spadkiem umiejętności technicznych.

 

loxys-120

 

Zespół LOXYS ma dla Państwa propozycję, która umożliwi realizowanie treningu wysokościowego przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych, zapewniając uprawianie niemalże każdej dyscypliny sportowej! Jak to możliwe? Technologia LOXYS to rozwiązanie technologiczne wytwarzające warunki wysokościowe w każdym wskazanym pomieszczeniu, umożliwiając realizację treningu na wysokości aż do 6000 m n.p.m.!

 

loxys-121

 

Zapewniamy szkolenia oraz konsultacje na temat treningu wysokościowego, a nasza wiedza bazuje na doświadczeniu i osiągnięciach niemieckich pionierów w zakresie tego rodzaju technik.

Umożliwiamy także wyjazdy treningowe do naszych ośrodków szkoleniowych. Tam można sprawdzić, jak dany organizm reaguje na tego rodzaju stymulację, a nawet odbyć pełen cykl treningowy na najwyższym światowym poziomie.

 

loxys-122

 

W razie wątpliwości prosimy o wiadomość – odpowiemy na każde pytanie! Prosimy także o przekazanie informacji o nas swojemu trenerowi.