Rehabilitacja na światowym poziomie

Sukces w prowadzeniu zabiegów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji zależy w takim samym stopniu od osoby rehabilitowanej, jak i rehabilitanta. Istnieją jednak metody wspomagające ten proces. Metodą taką jest stosowanie klimatu wysokogórskiego, a dokładnie technologii umożliwiającej stworzenie analogicznych warunków w Państwa gabinecie. Wykorzystanie warunków wysokościowych pozwala znacznie przyspieszyć proces rehabilitacji, jednocześnie powodując poprawę samopoczucia, gdyż subtelne niedotlenienie wywołuje w organizmie rehabilitanta wyrzut serotoniny.

Korzyści zdrowotne płynące z zastosowania technologii LOXYS:

  • przyspieszenie procesu rehabilitacji,
  • poprawa wydolności tlenowej organizmu,
  • zapobieganie przybieraniu na wadze oraz utraty wydolności organizmu,
  • zadowolenie Państwa klientów z powodu bardzo szybkiego powrotu do zdrowia.

 

loxys-115

 

Taka metoda terapii daje znakomite rezultaty w rehabilitowaniu zawodowych sportowców, dzięki czemu szybko powracają oni do przerwanych przez kontuzję treningów. Już dziś stosowana jest ona przez gwiazdy sportu, które mogą stać się i Państwa klientami. Rehabilitacja z wykorzystaniem warunków wysokościowych istnieje w sporcie niemieckim od dziesięcioleci, przy czym oparta jest głównie na naszej technologii. W celu lepszego zrozumienia, dlaczego warunki wysokościowe są tak silnym narzędziem w procesie rehabilitacji po urazach i zabiegach, zachęcamy do przeczytania działów poświęconych rehabilitacji sportowej i medycznej.

Zespół LOXYS dostarcza rozwiązania technologiczne z zakresu tworzenia i utrzymywania stabilnych warunków wysokościowych w już istniejących pomieszczeniach. Ponadto zapewniamy:

  • niezbędną opiekę architektoniczną,
  • kursy i szkolenia prowadzone przez niemieckich pionierów treningu wysokościowego,
  • dostęp do naszych konsultantów, którzy udzielą informacji praktycznych i teoretycznych, dotyczących korzystania z warunków wysokościowych w terapii i sporcie.

 

loxys-116

 

Istnieje również możliwość wyjazdu do naszych centrów naukowo-badawczych, w celu sprawdzenia, jak taki rodzaj ekspozycji oddziałuje na organizm i samopoczucie zarówno rehabilitanta, jak i jego pacjenta/klienta. Udostępniamy także nasze pomieszczenia LOXYS, gdzie można zorganizować turnusy rehabilitacyjne dla Państwa klientów. Zapewniamy pobyt oraz wyżywienie.

Jeżeli macie Państwo pytania bądź sugestie, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Prawidłowe przeprowadzenie procesu rehabilitacji jest możliwe dzięki specjalistycznej wiedzy. Wiedzę taką można zdobyć na szkoleniach oferowanych przez LOXYS.