Skróć czas rehabilitacji swojego pacjenta!

Prowadzenie rehabilitacji i fizjoterapii po zabiegach operacyjnych jest niezwykle istotne. Pozwala przywrócić sprawność i uniknąć niebezpiecznych komplikacji. Każdy rehabilitant wie o tym, że ćwiczenia przyłóżkowe i inne formy powolnego usprawniania ruchowego dają efekty dopiero po dłuższym czasie. Ten powolny powrót do zdrowia, który dodatkowo jest silnie uzależniony od nastawienia pacjenta, jest obarczony często niepowodzeniem z powodu braku wystarczająco silnej motywacji. Z pomocą przychodzi w takich wypadkach technologia LOXYS, umożliwiająca przebywanie pacjentów w warunkach wysokogórskich, co znacznie skraca czas niezbędnej rehabilitacji. W jaki sposób można z niej skorzystać w szpitalu, klinice, sali ćwiczeń czy sali chorych?

 

loxys-113

 

LOXYS tworzy klimat wysokościowy w każdy wskazanym miejscu. Sama technologia jest efektem współpracy ludzi pasjonujących się sportem, naukami biomedycznymi i inżynierią. Oferta naszej firmy obejmuje:

  • zainstalowanie technologii umożliwiającej stworzenie warunków wysokościowych, dostosowanych do potrzeb Państwa pacjentów/klientów, przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa i wysokiego poziomu jakości tych warunków,
  • kursy i szkolenia w zakresie prowadzenia rehabilitacji w warunkach wysokościowych,
  • dostęp do konsultantów, którzy odpowiedzią na każde Państwa pytanie,
  • opiekę architekta w przypadku konieczności przebudowy pomieszczenia.

Prowadzenie rehabilitacji w takich warunkach przynosi spektakularne efekty nawet po poważnych urazach rdzenia kręgowego oraz urazach czaszkowo-mózgowych. O korzyściach płynących z zastosowania warunków wysokościowych w procesie rehabilitacji i wspomagania leczenia przeczytacie Państwo tutaj.

 

loxys-114

 

Pragniemy również poinformować, że istnieje możliwość wyjazdów do naszych ośrodków naukowo-rozwojowych, zarówno samodzielnie, w celach instruktażowych, jak i wspólnie ze swoim pacjentem/klientem, z zamiarem odbycia cyklu rehabilitacyjnego. Istnieje możliwość odbycia szkoleń z zakresu rehabilitacji w warunkach wysokościowych oraz dotyczących treningu wysokościowego.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości, udzielimy porad i wsparcia.

Bezpieczne i prawidłowe wykorzystanie technologii LOXYS jest możliwe dzięki bogatej ofercie szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.