Szybszy powrót do zdrowia

Każdy, kto musiał stawić czoło chorobie, obierał sobie za cel szybki powrót do normalnego życia. System LOXYS zapewnia szybszy i bardziej komfortowy powrót do zdrowia, a nierzadko uniknięcie poważnych powikłań. Udowodniono naukowo jego skuteczność w wielu dziedzinach medycyny, o czym można się przekonać w dziale Medycyna i klimat wysokogórski.

LOXYS to firma z wieloletnią tradycją, która rozwinęła się na gruncie niemieckich eksperymentów naukowych. Inspiracją była obserwacja, że ludzie, którzy leczą się i rehabilitują w ośrodkach położonych wysoko w Alpach, znacznie szybciej odzyskują pełnię zdrowia. Warunki wysokościowe z alpejskich kurortów postanowiono odtworzyć także na nizinach. Dzięki wytrwałości swoich konstruktorów, technologia LOXYS jest obecnie najlepszym tego typu rozwiązaniem na świecie.

 

loxys-111

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem warunków wysokościowych dla siebie lub swoich bliskich, skontaktujcie się z nami. Jeśli trapią Państwa typowe schorzenia cywilizacyjne – cukrzyca, otyłość, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, lub występują trudności z pełną rehabilitacją po wypadku lub operacji, zapraszamy do kontaktu z nami. Zespół LOXYS przygotował wiele możliwości rozwiązania takich problemów.

Polecamy:

  • wyjazdy do naszych ośrodków naukowo-rozwojowych, gdzie zrealizują Państwo pełny, indywidulanie dostosowany do swoich potrzeb cykl treningowy w warunkach wysokościowych, który pozwoli odzyskać pełnię zdrowia,
  • pełen zakres niezbędnych konsultacji przed oraz po cyklu treningowym,
  • przeprowadzenie niezbędnych oznaczeń parametrów krwi przed i po ćwiczeniach w warunkach wysokościowych, w celu unaocznienia pozytywnych zmian, jakie dokonały się w organizmie.

Jednocześnie nie ograniczamy Państwa diety i dostępu do używek, chociaż zalecamy racjonalne odżywianie i zdrowy styl życia. O mechanizmie, który wywołuje szereg pozytywnych zmian w naszym organizmie po ekspozycji na warunki wysokościowe, przeczytacie Państwo tutaj.

 

loxys-112

 

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt – odpowiemy na każde pytanie. Prosimy również o przekazanie informacji o nas swojemu lekarzowi, rehabilitantowi lub trenerowi.

Jeżeli chcą Państwo poszerzyć wiedzę na temat wpływu warunków wysokościowych na organizm człowieka, zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez LOXYS.