LOXYS w służbie medycyny

W myśl zasady, że dobro pacjenta jest najważniejszym celem, należy sięgać po nowoczesne metody nie tylko leczenia, lecz także wspomagania tego procesu. Dzięki nowatorskim środkom możliwy jest szybki powrót do zdrowia Państwa pacjentów/klientów, a także uniknięcie przez nich powikłań. Możliwości takie daje środowisko wysokogórskie, które może być dostępne w Państwa gabinetach i salach. Technologia LOXYS to unikatowe i bezpieczne rozwiązanie, pozwalające stworzyć warunki wysokościowe oraz hiperoksyczne bez niebezpiecznych zmian ciśnienia wewnątrz pomieszczenia. Warto podkreślić, że LOXYS można instalować w niemalże każdej już istniejącej sali.

 

loxys-108

 

Warunki wysokościowe znalazły bardzo duże zastosowanie w następujących dziedzinach:

Jednoczesna możliwość tworzenia warunków hiperoksycznych pozwala wykorzystać synergiczny efekt tych dwóch leczniczych zjawisk.

 

loxys-109

 

Zespół LOXYS przygotował dla Państwa jednostki leczniczej zestaw unikatowych rozwiązań, które są zawsze indywidualnie konfigurowane:

  1. Technologia LOXYS umożliwiająca stworzenie warunków wysokościowych oraz hiperoksycznych, zapewniając wysoką jakość powietrza wewnątrz pomieszczenia, dzięki stałej kontroli CO2, wilgotności, temperatury oraz zastosowaniu filtrów HEPA.
  2. Opieka architektoniczna wraz z niezbędnymi rysunkami, w razie konieczności przebudowy.
  3. Kursy i szkolenia w zakresie medycznego zastosowania technologii LOXYS. Kursy na ogół są realizowane w Berlinie, jednak na życzenie klienta mogą zostać przeprowadzone w dowolnie wskazanym miejscu. Kursy są prowadzone przez niemieckich naukowców, którzy współpracują z naszą firmą od wielu lat, realizując prekursorskie projekty badawcze.
  4. Nieograniczony dostęp do naszych konsultantów.

 

loxys-110

 

Wspomaganie leczenia subtelnym niedotlenieniem, z jednoczesnym wcześniejszym podniesieniem wydolności organizmu przed np. zabiegiem, jest metodą dającą spektakularnie szybki powrót do zdrowia. Przysporzy to Państwa jednostce leczniczej rzeszę zadowolonych klientów, wzbogacając ofertę usług leczniczych o nowe rozwiązanie, które posiada bogatą historię osiągnięć. Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy o skontaktowanie się z nami. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W celu prawidłowego i bezpiecznego wykorzystania technologi LOXYS niezwykle pomocne są oferowane przez nasz szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń.