W górach jeszcze przed wyjazdem!

Pragniemy oddać w Państwa ręce możliwość wstępnej aklimatyzacji do wysokości jeszcze przed wyjazdem w góry. Więcej na temat wpływu pobytu w górach wysokich na ludzki organizm można przeczytać w dziale Alpinizm i Himalaizm.

 

loxys-105

 

Wstępna aklimatyzacja pozwala już od pierwszych dni poczuć się pewnie w rejonie górskim, bez ryzyka wystąpienia objawów ostrej choroby górskiej. Pozwoli to spędzić większą ilość czasu na eksplorowaniu gór bez wzmożonego wysiłku. Stworzona przez nasz zespół oferta jest tak skonstruowana, że pozwoli każdemu zainteresowanemu bezpiecznym zdobywaniem gór wysokich odnaleźć coś dla siebie.

 

System LOXYS to:

  1. technologia, dzięki której środowisko wysokościowe będzie zawsze po ręką,
  2. kursy i szkolenia wyjaśniające, jak przeprowadzić wstępną aklimatyzację,
  3. dostęp do naszych konsultantów, którzy odpowiedzą na każde pytanie,
  4. niezbędne kursy medyczne (pierwsza pomoc, podstawy medycyny górskiej).

 

loxys-106

 

Trening LOXYS w warunkach wysokościowych to:

  1. możliwość odbycia wstępnej aklimatyzacji w jednym z naszych ośrodków (można trenować na zadanej wysokości nawet powyżej 6000 m n.p.m.),
  2. kurs i szkolenie z zakresu rozpoznawania objawów nieprawidłowej aklimatyzacji i szeroko pojętej medycyny górskiej,
  3. kurs pierwszej pomocy przedmedycznej,
  4. nieograniczony dostęp do naszych konsultantów.

Myślisz poważnie o zdobywaniu niebosiężnych szczytów? Jeszcze dziś skontaktuj się z nami, a podzielimy się  z Tobą naszą pasją i fascynacją wysokimi górami!

 

loxys-107

 

Oferujemy również bogate szkolenie z zakresu medycyny górskiej. Istnieje możliwość połączenie wstępnej aklimatyzacji wraz ze szkoleniem. Zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia.