Ludzi tworzących zespół LOXYS łączy pasja do sportu, gór, zdrowia i nowoczesnej technologii. Wiedząc, ile dobroczynnych właściwości posiada środowisko wysokogórskie, postanowiliśmy zapewnić wszystkim możliwość korzystania z jego zalet.

 

loxys-103

 

Oferowane przez nas rozwiązanie technologiczne jest najlepszym na świecie systemem tworzenia warunków wysokościowych w dowolnie wybranych pomieszczeniach. Istota skuteczności i wysokiej jakości tych warunków tkwi w szczegółach naszej technologii.

Obszary zastosowań technologii LOXYS w sporcie i medycynie świadczą o wieloletnim doświadczeniu w jej wdrażaniu oraz stosowaniu. Z tego też względu nie pozostawiamy naszych klientów bez odpowiedniego wsparcia pod postacią konsultingu, zarządzania budową instalacji, serwisu, czy szkoleń z zakresu umiejętności odpowiedniego zastosowania subtelnego niedotlenia wysokościowego.

 

loxys-104

 

Jednocześnie mając na uwadze to, że budowa instalacji jest często niemożliwa z różnych przyczyn, zapewniamy niezależnie możliwość zrealizowania planów treningowych, terapeutycznych, rehabilitacyjnych i wstępnej aklimatyzacji w naszych placówkach badawczo-rozwojowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem technologii LOXYS oraz możliwością nawiązania z nami współpracy, zapraszamy do kontaktu.