Konsulting z zakresu nauki o sporcie

Konsulting z zakresu nauki o sporcie jest jednym ze znaków firmowych LOXYS. Dzięki bliskiej współpracy z niemiecką firmą LOSA GmbH z Berlina rozwój technologii został oparty na celowym wykorzystaniu historycznego potencjału rozwojowego i najrozleglejszej w skali Europy wiedzy praktycznej w zakresie interwałowego treningu wysokościowego.

Na życzenie wspieramy naszych klientów również w zakresie indywidualnego planowania, przeprowadzania, kontrolowania, analizy i dokumentacji treningu – w celu uzyskania optymalnych wyników sportowych i terapeutycznych.

 

loxys-94

 

Konsulting terapeutyczno-metodyczny

Konsulting terapeutyczno-metodyczny łączy w sobie wytyczne metodyczno-treningowe z zakresu nauki o sporcie i medycyny treningowej z najnowszymi odkryciami z zakresu badań medycyny molekularnej i genetycznej. Na tej podstawie powstały w minionych latach nowoczesne i niezwykle efektywne koncepcje terapeutyczne, w których klimat wysokogórski odgrywa główną bądź towarzyszącą rolę.

Nasi partnerzy – m.in. firma ICP Helthcare – reprezentują wiodące na świecie koncepcje optymalnie wykorzystujące stan wiedzy z zakresu nauki o hipoksji do celów nowoczesnego zarządzania zdrowiem, zwiększania wydolności organizmu i optymalizacji terapii.

 

loxys-95

 

Spektrum efektywnego wykorzystania obejmuje przy tym zaburzenia procesów przemiany materii, cukrzycę, nadwagę, astmę i schorzenia dróg oddechowych, alergie, polepszenie obrazu krwi, zoptymalizowaną rehabilitację, wieńcowe choroby serca i stabilizację systemu immunologicznego.

Z chęcią podzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami w tym zakresie!